Krakowski, Zabierzów,

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
549 000 PLN
Powierzchnia
2 026 m2

🏡 DZIAŁKA BUDOWLANA W KLESZCZOWIE 🏡
 
🔑 Oferta wyłącznie u nas!
 
Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki budowlanej w malowniczym Kleszczowie. Ta niepowtarzalna nieruchomość położona jest w sercu tej urokliwej miejscowości, z łatwym dostępem do wszelkich udogodnień.
 
🌳 Lokalizacja:
Dzięki doskonałej lokalizacji Tenczyńskiego Parku Krajobrazowego w ciągu zaledwie 10 minut dotrzesz do Balic oraz węzła autostrady A4. Od Krakowa dzieli Cię tylko 25 min, co czyni tę ofertę idealną dla osób poszukujących spokoju i jednocześnie bliskości dużego miasta.
1 min od działki znajduję się przystanek autobusowy MPK, linia 218 do Kraków Bronowice, natomiast z pobliskiego Zabierzowa gdzie można zaparkować samochód, kursuje szybka kolej miejska do Kraków Główny (15 min).
 
🏠 Cechy nieruchomości:
Działka o powierzchni 20.25 arów (2025 m2), w całości budowlana o oznaczeniu ‘MN’ (zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna), z łagodnym nachyleniem w kierunku południowym, zapewnia doskonałe nasłonecznienie.
Otoczona żywopłotem z tuji, gwarantuje prywatność i intymność.
Nieruchomość położona przy drodze gminnej asfaltowej.
Woda znajduje się przy granicy działki. Prąd został już doprowadzony, skrzynka jest obecna na działce, co ułatwia proces budowy domu marzeń.
 
📐 Planowanie inwestycji:
Najważniejszym jest fakt, że działka uzyskała pozwolenie na budowę domu z projektu o powierzchni 209 m2 z instalacją fotowoltaiczną. Garaż został umiejscowiony w podziemiu, wykorzystując naturalną bryłę terenu. Badania geologiczne gruntów potwierdzają stabilność terenu, co upraszcza proces budowlany.
 
📈 Atrakcje w okolicy:
W sąsiedztwie znajduje się Teńczyński Park Krajobrazowy oraz malownicze Dolinki Jury Krakowsko-Częstochowskiej, co sprawia, że ta lokalizacja jest niezwykle atrakcyjna dla osób ceniących kontakt z naturą.
 
Zalety:
-Pozwolenie na przyłącze kanalizacyjne
-Pozwolenie wydane na projekt podjazdu pod dom
-Działka uzbrojona w prąd
-Woda zaraz przy granicy nieruchomości na działce niezabudowanej
- Kleszczów otacza Park Krajobrazowy oraz inne atrakcje rekreacyjne
- Szybki dojazd do Balic 10 min jak i węzła A4 (Kierunek, Tarnów, Nowy Targ, Katowice)
- 25 min do centrum Krakowa
- Pobliskie Dolinki Jury Krakowsko-Częstochowskiej 
- Kwitnące drzewa czereśni
 

 
Nie przegap tej wyjątkowej okazji na stworzenie swojego wymarzonego domu w malowniczym Kleszczowie!

  • Ogrodzenie: Żywopłot
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Procent możliwej zabudowy: 40
  • Aktualne pozwolenie na budowę: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Dostępne w okolicy: Bank, Fitness, Centrum handlowe, Restauracja, Kort tenisowy, Basen, Park, Las, Przedszkole, Szkoła, Zabudowa niska, Bar, Hala sportowa, Kościół, Przychodnia lekarska, Żłobek, Apteka, Komenda policji, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Bus, Autostrada, Lotnisko, Kolejka podmiejska, Kolej, Autobus
Antoni Rostworowski

Antoni Rostworowski

Specjalista ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Union House z siedzibą przy Węgrzce Wielkie 418, 32-002 Węgrzce Wielkie (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@unionhouse.pl… czytaj więcej

 

Wszystko o nieruchomościach w jednym miejscu