Wielicki, Wieliczka,

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 650 000 PLN
Powierzchnia
8 400 m2

TYLKO U NAS!
Union House prezentuje inwestycje przygotowaną pod budowę.

Działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę zakłada 22 domy, które pomieszczą 44 mieszkania.

PUM stricte powierzchni mieszkalnej wynosi 4446,4 m2.
Do tego dochodzą 14-ście miejsc garażowych z wjazdem z drogi osiedlowej, dla budynków znajdujących się w dolnej linii zabudowy .

Budynki będą posiadać mieszkania o metrażach 140 m2159,88 m2, 54,80 m2. Duże lokale w dolnej linii zabudowy posiadają swoje miejsca w garażach przynależących do budynków, natomiast dla pozostałych mieszkań projekt przewiduje miejsca parkingowe naziemne.

Szerokość drogi osiedlowej wyniesie 4.5m.
Do działki przynależy udział w drodze dojazdowej. Przez pozostały odcinek drogi uwzględniona jest służebności przegonu i przejazdu.

Całkowita powierzchnia działki wynosi 0,8392 ha.

Jednym z największych atutów jest lokalizacja a właściwie połączenie szybkiej kolejki podmiejskiej z Dworcem Głównym w Krakowie ( 18 min), natomiast dojazd do Wieliczka- Rynek (4 min).

W ciągu dwóch lat nastąpi przebudowa drogi przy ul. Winnickiej, powstanie szersza droga gminna wzdłuż linii kolejki, do której zostało już wydane pozwolenie na zjazd z drogi służebnej, prowadzącej do osiedla.
To samo tyczy się zgody na przyłącze kanalizacyjne do nowej rury poprowadzonej w nowo powstającej drodze.
Zostały wydane pozwolenia na przyłącza wody, elektryki jak i gazu.
Całość inwestycji będzie ogrzewana ogrzewaniem podłogowym zasilanym, kotłami kondensacyjnymi dwufunkcyjnymi z zamkniętą komorą spalania.

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Antoni Rostworowski
Union House

  • Wysokość zabudowy: 11
  • Procent możliwej zabudowy: 60
  • Aktualne pozwolenie na budowę: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Centrum handlowe, Restauracja, Kort tenisowy, Bank, Fitness, Bocznica kolejowa, Bar, Kościół, Hala sportowa, Plac zabaw, Las, Szpital, Przedszkole, Przychodnia lekarska, Żłobek, Sklep, Gimnazjum, Apteka, Komenda policji, Zabudowa niska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autostrada, Kolej, Kolejka podmiejska, Autobus
Antoni Rostworowski

Antoni Rostworowski

Specjalista ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Union House z siedzibą przy Węgrzce Wielkie 418, 32-002 Węgrzce Wielkie (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@unionhouse.pl… czytaj więcej

 

Wszystko o nieruchomościach w jednym miejscu