Kraków, Grzegórzki, Grzegórzecka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
649 000 PLN
Powierzchnia
55 m2
Piętro
Parter

TYLKO U NAS!
Na sprzedaż 2 pokojowe lokal położony przy ulicy Grzegórzeckiej w dzielnicy Grzegórzki. 


LOKALIZACJA:
Nieruchomość na Grzegórzkach to łatwy dostęp do pełnej infrastruktury – sklepów, galerii handlowych, punktów usługowych, placówek medycznych, szkół i uczelni wyższych. W promieniu kilku kilometrów- Galeria Kazimierz, C.H. Plaza, M1 i Galeria Krakowska. Kolejnym atutem lokalizacji jest bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych, a także Ronda Grzegórzeckiego, które stanowi ważny węzeł komunikacyjny miasta. 


MIESZKANIE:
Nieruchomość składa się z dwóch nie przejściowych pomieszczeń, łazienki oraz kuchni. Całość przeszła w ostatnim czasie remont. Do lokalu przynależy niewielka komórka lokatorska na poziomie parteru. Niewątpliwym atutem nieruchomości są niskie koszty utrzymania dzięki ogrzewaniu i wodzie użytkowej z sieci miejskiej. Istnieje możliwość dodatkowego zakupienia garażu. CENA:
649 000 PLN + 60 000 PLN garaż 


Serdecznie zapraszam i polecam do oglądania


Kontakt do agenta:
Łukasz Zbieżek
+48 733 002 533
lukasz@unionhouse.pl
UNIONHOUSE.PL

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Winda: Tak
Łukasz Zbieżek

Łukasz Zbieżek

Starszy specjalista ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Union House z siedzibą przy Węgrzce Wielkie 418, 32-002 Węgrzce Wielkie (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@unionhouse.pl… czytaj więcej

 

Wszystko o nieruchomościach w jednym miejscu