Kraków, Prądnik Biały, Feliksa Konecznego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
850 000 PLN
Powierzchnia
90 m2
Piętro
Parter

TYLKO U NAS!
Na sprzedaż przestronny parterowy lokal z witryną przy ulicy Konecznego w dzielnicy Żabiniec

LOKALIZACJA:
Lokalizacja ta jest niezwykle korzystna ze względu na bliskość centrum (2 przystanki autobusowe, ok 5 min do Starego Miasta), a także dzięki rozwiniętej infrastrukturze - w okolicy znajduje się wiele sklepów, barów, restauracji, aptek, szkół i innych punktów usługowych. W ciągu 5 min można dojść do przystanku komunikacji miejskiej. W najbliższym sąsiedztwie znajdziemy supermarket Kaufland, Biedronka oraz Netto. W bliskiej odległości siłownia Platinum. Lokal znajduje się w sąsiedztwie dużych osiedli dających duże możliwość pozyskiwania klientów.  


LOKAL:
Nieruchomość składa się z pomieszczenia socjalnego, toalety oraz otwartej przestrzeni sprzedażowej. Lokal posiada dużą witrynę idealną do reklamowania swojej działalności. Przed budynkiem mnogość miejsc parkingowych dostępnych na klientów oraz mieszkańców budynku. W najbliższym sąsiedztwie spora ilość lokali usługowych dzięki czemu zaobserwujemy sporą ilość pieszych.


CENA:
850 000 PLN 

Polecam i zapraszam na prezentacje

Kontakt do agenta:
Łukasz Zbiezek
+48 733 002 533
lukasz@unionhouse.pl
unionhouse.pl

  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
Łukasz Zbieżek

Łukasz Zbieżek

Dyrektor oddziału

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Union House z siedzibą przy Węgrzce Wielkie 418, 32-002 Węgrzce Wielkie (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@unionhouse.pl… czytaj więcej

 

Wszystko o nieruchomościach w jednym miejscu