Kraków, Stare Miasto, Floriańska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
34 500 PLN
Powierzchnia
123 m2
Piętro
Parter

Do wynajęcia przestronny lokal parterowy położony przy ulicy Floriańskiej w dzielnicy Stare Miasto.


LOKALIZACJA:
Stare Miasto jest to jedna z najbardziej prestiżowych, zabytkowych i tętniących życiem dzielnic Krakowa, a sama ulica Floriańska jedną z najbardziej rozpoznawalnych adresów. Miejsce znajduje się tuż obok Rynku Głównego dzięki czemu cieszy się dużym przepływem ludzi. Lokalizacja idealna pod działalność handlowo - usługową. 


LOKAL:
Lokal przede wszystkim składa się z dużej otwartej przestrzeni podzielonej lekko na dwie części filarami, dodatkowo dostępne jest pomieszczenie gospodarcze z toaletą oraz antresolą idealne na magazyn lub pomieszczenie socjalne. Lokal wyposażony jest w kurtynę powietrzną oraz instalację klimatyzacji.  Niewątpliwym atutem nieruchomości jest przeszkolona witryna dająca sporę możliwości reklamy działalności.  Nieruchomość nie jest przeznaczona pod działalność gastronomiczną.


CENA
34 500 PLN czynsz najmu + 2 850 PLN opłaty eksploatacyjne + prąd wg zużycia 


Zapraszam na prezentację lokalu


KONTAKT:
Łukasz Zbieżek
+48 733 002 533
lukasz@unionhouse.pl
UNIONHOUSE.PL

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
Łukasz Zbieżek

Łukasz Zbieżek

Starszy specjalista ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Union House z siedzibą przy Węgrzce Wielkie 418, 32-002 Węgrzce Wielkie (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@unionhouse.pl… czytaj więcej

 

Wszystko o nieruchomościach w jednym miejscu