Kalwaria Zebrzydowska, rynek Rynek

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 000 PLN
Powierzchnia
130 m2
Piętro
1

Na wynajem nowoczesna powierzchnia biurowa zlokalizowana w na rynku w Kalwarii Zebrzydowskiej.

LOKALIZACJA:
Kalwaria Zebrzydowska to niewielkie miasto położone w powiecie wadowickim. Nieruchomość znajduje się w jego samym centrum na przecięciu głównych dróg przecinających miasto. Lokalizację cechuje duży ruch samochodowy oraz pieszy a duże okna frontowe dają możliwość przyciągnięcia potencjalnych klientów. 


LOKAL:
Prezentowana powierzchnia znajduje się niedawno odrestaurowanym budynku w centrum Kalwarii Zebrzydowskiej. Lokal usytuowany jest na pierwszy piętrze budynku na które prowadzi reprezentatywna klatka schodowa. Nieruchomości posiada ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzację.  Na 130 m2 powierzchni składa się open space, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Istnieje możliwość wydzielenia większej powierzchni oraz ewentualnej adaptacji na potrzeby przyszłego najemcy. W cenie miejsca parkingowe na terenie posesji. 


CENA: 
4000 PLN + media wg zużycia 


KONTAKT DO AGENTA:
Łukasz Zbieżek
+48 733 002 533
lukasz@unionhouse.pl
unionhouse.pl

  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
Łukasz Zbieżek

Łukasz Zbieżek

Starszy specjalista ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Union House z siedzibą przy Węgrzce Wielkie 418, 32-002 Węgrzce Wielkie (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@unionhouse.pl… czytaj więcej

 

Wszystko o nieruchomościach w jednym miejscu