Kalwaria Zebrzydowska, rynek Rynek

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
8 000 PLN
Powierzchnia
250 m2
Piętro
1

Na wynajem nowoczesna powierzchnia biurowa zlokalizowana w na rynku w Kalwarii Zebrzydowskiej.

LOKALIZACJA:
Kalwaria Zebrzydowska to niewielkie miasto położone w powiecie wadowickim. Nieruchomość znajduje się w jego samym centrum na przecięciu głównych dróg przecinających miasto. Lokalizację cechuje duży ruch samochodowy oraz pieszy a duże okna frontowe dają możliwość przyciągnięcia potencjalnych klientów. 


LOKAL:
Prezentowana powierzchnia znajduje się niedawno odrestaurowanym budynku w centrum Kalwarii Zebrzydowskiej. Lokal usytuowany jest na pierwszy piętrze budynku na które prowadzi reprezentatywna klatka schodowa. Nieruchomości posiada ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzację.  Na 250 m2 powierzchni składa się open space, 2 łazienki oraz 2 pomieszczenia gospodarcze. Istnieje możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni oraz ewentualnej adaptacji na potrzeby przyszłego najemcy. W cenie miejsca parkingowe na terenie posesji. 


CENA: 
8000 PLN + media wg zużycia 


KONTAKT DO AGENTA:
Łukasz Zbieżek
+48 733 002 533
lukasz@unionhouse.pl
unionhouse.pl

  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
Łukasz Zbieżek

Łukasz Zbieżek

Starszy specjalista ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Union House z siedzibą przy Węgrzce Wielkie 418, 32-002 Węgrzce Wielkie (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@unionhouse.pl… czytaj więcej

 

Wszystko o nieruchomościach w jednym miejscu