Kraków, Bronowice, Bronowicka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 900 PLN
Powierzchnia
42 m2
Piętro
Parter

Do wynajęcia przestronny lokal z witryną położony w budynku Willa Verona przy ulicy Bronowickiej.
 
 
LOKALIZACJA
Ulica Bronowicka jest jedną z bardziej uczęszczanych ulic w tej części Krakowa. Duży przepływ pieszych, wiele przystanków tramwajowych. Ogromne możliwości reklamy. Lokal znajduje się w budynku znajdującym się przy samej ulicy wybudowanym w 2005 roku.
 
 
LOKAL:
Nieruchomość znajduje się w pierwszej części ulicy Bronowickiej. Przed budynkiem parking dla klientów, a w niedalekiej odległości przystanek tramwajowy. Lokal posiada ogromną witryną mocno doświetlającą lokal oraz umożliwiającą zaprezentowanie sporej reklamy.
 
 
CENA:
2900 PLN netto + 389 PLN czynsz administracyjny + prąd


Kontakt:
Łukasz Zbieżek
+48 733 002 533
lukasz@unionhouse.pl
unionhouse.pl

  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
Łukasz Zbieżek

Łukasz Zbieżek

Starszy specjalista ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Union House z siedzibą przy Węgrzce Wielkie 418, 32-002 Węgrzce Wielkie (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@unionhouse.pl… czytaj więcej

 

Wszystko o nieruchomościach w jednym miejscu