Kraków, Rybitwy,

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
39 000 PLN
Powierzchnia
1 860 m2

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!
Do wynajęcia hala wysokiego składowania położona w okolicy Wieliczki oraz Rybitw. 

LOKALIZACJA:
Hala zlokalizowana jest w jednej z najlepiej skomunikowanych południowych części aglomeracji krakowskiej.  Obiekt oddalony jest około 2 km od Krakowa, 2 km od Wieliczki, około 6,5 km od węzła obwodnicy Krakowa - Rybitwy oraz około 5,5km od węzła obwodnicy Kraków-Wieliczka. Lokalizacja daje bardzo duże możliwości transportowe. W okolicy niewielka zabudowa mieszkaniowa a sama nieruchomość położona jest na terenach produkcyjno-usługowych wg uchwały MPZP Wieliczka.

HALA: 
Obiekt położony jest na terenie o powierzchni 81 arów. Na działce znajdziemy 2 place manewrowe oraz około 30 miejsce parkingowych.  Nieruchomość zabudowana jest dwoma budynkami jeden to hala wysokiego składowania (7,7 m) o powierzchni 1860 m2 z dwiema rampami załadunkowymi oraz niewielkim biurem, natomiast drugi to hala niskiego składowania wraz z zapleczem biurowym o powierzchni 920 m2 (około 100 m2 biura ). W przypadku pierwszego obiektu nośność posadzki wynosi 5t/m2, mniejszy obiekt może zostać przeznaczony pod produkcję. Na terenie znajdziemy dwa zbiorniki przeciwpożarowe o objętości 100m3, bramy wewnętrze oraz zewnętrze obiektu o odporności ogniowej EI 60. Nieruchomość jest w całości ogrodzona. Istnieje możliwość modernizacji obiektu przy długim okresie najmu. 

CENA:
39 000 PLN netto hala wysokiego składowania
16 000 PLN netto obiekt magazynowy z placem manewrowym
+ media wg zużycia

Zapraszam na prezentację obiektu

Kontakt do agenta:
Łukasz Zbieżek
+48 733 002 533
lukasz@unionhouse.pl
UNIONHOUSE.PL

  • Typ hali: Murowana
  • Ochrona: Tak
Łukasz Zbieżek

Łukasz Zbieżek

Starszy specjalista ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Union House z siedzibą przy Węgrzce Wielkie 418, 32-002 Węgrzce Wielkie (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@unionhouse.pl… czytaj więcej

 

Wszystko o nieruchomościach w jednym miejscu