Kraków, Stare Miasto, marsz. Józefa Piłsudskiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 966 850 PLN
Powierzchnia
228 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
4

Na sprzedaż luksusowy penthouse usytuowany przy ulicy Piłsudskiego w dzielnicy Stare Miasto.


LOKALIZACJA:
Ulica Marszałka Piłsudskiego to jeden z najbardziej prestiżowych adresów Krakowa. W najbliższej odległości Krakowskie Planty, Błonia a także Park Jordana. Jednocześnie miejsce oddalone jest kilka minut od tętniącego życiem ścisłego Centrum. Bliskość komunikacji miejskiej zapewnia wygodny i bardzo szybki dojazd do wszystkich dzielnic Krakowa.


PENTHOUSE:
Kamienica w której znajduje się penthouse została zaprojektowana przez znanego architekta Sławomira Odrzywolskiego. W roku 2009 przeszła gruntowny remont elewacji, klatki schodowej. Do dyspozycji mieszkańców przeznaczony został zadbany wewnętrzny ogród oraz winda. Na 228 m2 nieruchomości składają się: 3 sypialnie, 2 salony, 2 łazienki, toaleta z pralnią, kuchnia oraz przedpokój. Apartament został zaopatrzony w instalację alarmową oraz klimatyzacje. Niewątpliwie największym atutem prezentowanej nieruchomości jest 77 metrowy taras, z którego rozpościera się niesamowity widok na dachy okolicznych kamienic, Zamek Królewski na Wawelu. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 4 m2. Cena obejmuje całe wyposażenie. Istnieje możliwość wynajęcia lub zakupu miejsc parkingowych w pobliżu budynku.

ATUTY:
- wyposażenie wysokiej klasy
- tarasy 77 m2 
- klimatyzacja
- sauna 
- winda w kamienicy
- wewnętrzny ogród dla mieszkańców


CENA: 
1 150 000 Euro 

Zapraszam na prywatny pokaz nieruchomości

Kontakt do agenta:
Łukasz Zbieżek
+48 733 002 533 
lukasz@unionhouse.pl
unionhouse.pl

  • Winda: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj, Bus
Łukasz Zbieżek

Łukasz Zbieżek

Dyrektor oddziału

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Union House z siedzibą przy Węgrzce Wielkie 418, 32-002 Węgrzce Wielkie (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@unionhouse.pl… czytaj więcej

 

Wszystko o nieruchomościach w jednym miejscu