Kraków, Grzegórzki, Grzegórzecka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
649 000 PLN
Powierzchnia
55 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
Parter

TYLKO U NAS!
Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Grzegórzeckiej w dzielnicy Grzegórzki. 


LOKALIZACJA:
Nieruchomość na Grzegórzkach to łatwy dostęp do pełnej infrastruktury – sklepów, galerii handlowych, punktów usługowych, placówek medycznych, szkół i uczelni wyższych. W promieniu kilku kilometrów- Galeria Kazimierz, C.H. Plaza, M1 i Galeria Krakowska. Kolejnym atutem lokalizacji jest bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych, a także Ronda Grzegórzeckiego, które stanowi ważny węzeł komunikacyjny miasta. 


MIESZKANIE:
Nieruchomość składa się z dwóch nie przejściowych pomieszczeń, łazienki oraz kuchni. Całość przeszła w ostatnim czasie remont. Do mieszkania przynależy niewielka komórka lokatorska na poziomie parteru. Niewątpliwym atutem nieruchomości są niskie koszty utrzymania dzięki ogrzewaniu i wodzie użytkowej z sieci miejskiej. Istnieje możliwość dodatkowego zakupienia garażu. CENA:
649 000 PLN + 60 000 PLN garaż 


Serdecznie zapraszam i polecam do oglądania


Kontakt do agenta:
Łukasz Zbieżek
+48 733 002 533
lukasz@unionhouse.pl
UNIONHOUSE.PL

  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Dostępne w okolicy: Szpital, Uczelnia, Gimnazjum, Kort tenisowy, Kościół, Plac zabaw, Apteka, Przedszkole, Żłobek, Szkoła, Centrum handlowe, Zabudowa niska, Restauracja, Bar, Fitnes
  • Komunikacja: Tramwaj, Bus, Autobus
Łukasz Zbieżek

Łukasz Zbieżek

Starszy specjalista ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Union House z siedzibą przy Węgrzce Wielkie 418, 32-002 Węgrzce Wielkie (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@unionhouse.pl… czytaj więcej

 

Wszystko o nieruchomościach w jednym miejscu